Wachtdienst 2020

 

Dag Feestdag Datum Groep * (zie onderaan)
Dinsdag Oudjaar 31 dec 2019 Groep 1
Woensdag Nieuwjaar   1 januari Groep 1
Zondag   5 januari Groep 2
Zondag 12 januari Groep 3
Zondag 19 januari Groep 1
Zondag 26 januari Groep 2
Zondag   2 februari Groep 3
Zondag   9 februari Groep 1
Zondag 16 februari Groep 2
Zondag 23 februari Groep 3
Zondag   1 maart Groep 1
Zondag   8 maart Groep 2
Zondag 15 maart Groep 3
Zondag 22 maart Groep 1
Zondag 29 maart Groep 2
Zondag   5 april Groep 3
Zondag Pasen 12 april Groep 1
Maandag Paasmaandag 13 april Groep 2
Zondag 19 april Groep 3
Zondag 26 april Groep 1
Vrijdag Dag van de Arbeid   1 mei Groep 2
Zondag   3 mei Groep 3
Zondag 10 mei Groep 1
Zondag 17 mei Groep 2
Donderdag OHH 21 mei Groep 3
Zondag 24 mei Groep 1
Zondag Pinksteren 31 mei Groep 2
Maandag Pinkstermaandag   1 juni Groep 3
Zaterdag-Zondag   6 – 7 juni Groep 1
Zaterdag-Zondag 13 – 14 juni Groep 2
Zaterdag-Zondag 20 – 21 juni Groep 3
Zaterdag-Zondag 27 – 28 juni Groep 1
Zaterdag-Zondag   4 – 5 juli Groep 2
Vrijdag-Zaterdag 10 – 11 juli Groep 3
Zaterdag-Zondag 11 – 12 juli Groep 1
Zaterdag-Zondag 18 – 19 juli Groep 2
Maandag-Dinsdag 20 – 21 juli Groep 3
Zaterdag-Zondag 25 – 26 juli Groep 1
Zaterdag-Zondag   1 – 2 augustus Groep 2
Zaterdag-Zondag   8 – 9 augustus Groep 3
Vrijdag-Zaterdag OLVH 14 – 15 augustus Groep 1
Zaterdag-Zondag 15 – 16 augustus Groep 2
Zaterdag-Zondag 22 – 23 augustus Groep 3
Zaterdag-Zondag 29 – 30 augustus Groep 1
Zaterdag-Zondag  5 – 6 september Groep 2
Zaterdag-Zondag 12 – 13 september Groep 3
Zaterdag-Zondag 19 – 20 september Groep 1
Zaterdag-Zondag 26 – 27 september Groep 2
Zaterdag-Zondag   3 – 4 oktober Groep 3
Zaterdag-Zondag 10 – 11 oktober Groep 1
Zaterdag-Zondag 17 – 18 oktober Groep 2
Zaterdag-Zondag 24 – 25 oktober Groep 3
Zaterdag-Zondag Allerheiligen 31 okt – 1 nov Groep 1
Zaterdag-Zondag   7 – 8 november Groep 2
Dinsdag-Woensdag Wapenstilstand 10 – 11 november Groep 3
Zaterdag-Zondag 14 – 15 november Groep 1
Zaterdag-Zondag 21 – 22 november Groep 2
Zaterdag-Zondag 28 – 29 november Groep 3
Zaterdag-Zondag   5 – 6 december Groep 1
Zaterdag-Zondag 12 – 13 december Groep 2
Zaterdag-Zondag 19 – 20 december Groep 3
Donderdag-Vrijdag Kerstmis 24 – 25 december Groep 1
Zaterdag-Zondag 26 – 27 december Groep 2
Donderdag – Vrijdag Oudjaar & Nieuwjaar 31 dec – 1 jan Groep 3
Zondag   3 jan 2021 Groep 1
Zondag 10 jan 2021 Groep 2
Zondag 17 jan 2021 Groep 3
Zondag 24 jan 2021 Groep 1

* GROEP 1

DAP Aan de watergang (Kemphoekstraat 47, Sint-Gillis, 03 770 51 45)

Dr. Anné P. (Haasdonkse Steenweg 121, Sint-Niklaas, 03 711 03 07)

Dr. De Clercq E. (Kanaalstraat 19, Zelzate, 09 345 70 52)

Dr. Destoop Y. (Nieuwstraat 5, Sint-Gillis-Waas, 0475 77 03 85)

* GROEP 2

DAP Aan de watergang (Kemphoekstraat 47, Sint-Gillis, 03 770 51 45)

Dr. Verberckmoes S. (Beerveldestraat 118, Lokeren, 09 348 58 15)

Dr. Verbist J. (Molenstraat 51, Kieldrecht, 03 773 51 11)

* GROEP 3

DAP Aan de watergang (Kemphoekstraat 47, Sint-Gillis, 03 770 51 45)

Dr. Buylaert K. (Marktstraat 98, Belsele, 0478 68 71 74)

Dr. Buysse O. (Tragel 5, Stekene, 0486 66 12 72)

Dr. Meeus J. (Heirbaan 86, Haasdonk, 03 775 18 86)